ГоловнаНовини ЖКГМістобудуванняКримчанам презентували рішення дорожньо-транспортних проблем

Кримчанам презентували рішення дорожньо-транспортних проблем

Новий інвестиційний проект з розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Криму був оприлюднений і втілюватиметься з другої половини жовтня.

У рамках III Міжнародного бізнес-форуму країн-учасниць СНД «Ялтинські ділові зустрічі» відбулася презентація інвестиційного проекту «Розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури в Автономній Республіці Крим».

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Ради міністрів АРК.

Проект передбачає реконструкцію існуючих і будівництво нових автомобільних доріг, включаючи будівництво швидкісних ділянок, проектування доріг по зручних ландшафтних коридорах і створення альтернативних автошляхів.

Очікуваний ефект від реалізації проекту - розвиток інфраструктури обслуговування автомобільних доріг у відповідності зі стандартами Євросоюзу (створення станцій техобслуговування, дорожніх мотелів, сучасних стоянок), ремонт доріг внутрішнього значення з використанням будівельної бази на вторинному ринку, надання більш якісних транспортних послуг кримчанам і відпочиваючим, а також створення робочих місць і підвищення інвестиційного потенціалу розвитку Криму як курорту світового рівня.

З другої половини жовтня цього року стартує підготовчий етап, в рамках якого будуть розроблені бізнес-плани по реконструкції дорожньо-транспортної інфраструктури з розвитком автодоріг Красноперекопськ - Джанкой - Керч, Сімферополь - Феодосія - мис Опук - Керч, Глибокий Яр - Ялта, Сімферополь - Євпаторія і Джанкой - Сімферополь.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)