Кіровоград озеленили

Двадцять одна тисяча саджанців – результат Кіровограду у рамках акції «Дерево доброї волі». Зокрема, 142 волонтери за один день посадили в Олександрівському районі на площі у 5,01 га понад 16 тисяч саджанців дерев та п'ять тисяч саджанців кущів, інформує прес-служба Кіровоградської

Двадцять одна тисяча саджанців – результат Кіровограду у рамках акції «Дерево доброї волі». Зокрема, 142 волонтери за один день посадили в Олександрівському районі на площі у 5,01 га понад 16 тисяч саджанців дерев та п'ять тисяч саджанців кущів, інформує прес-служба Кіровоградської ОДА.

Під час апаратної наради в обласній адміністрації, яка пройшла під головуванням Сергія Ларіна, була озвучена інформація про результати проведення Всеукраїнського Дня довкілля в області. Загалом в акції взяли участь 62 тисячі жителів області. Вони створили нові лісові насадження (ліси, полезахисні смуги, насадження у межах водоохоронних зон) на площі 214,16 га – посадили 19448 дерев та 5469 кущів. Крім того, на площі 3,36 га було розбито нові газони і квітники, а також створено два нові парки на площі 0,21 га та розчищено і упорядковано 43 джерела.

За інформацією Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області, на заходи по проведенню Дня довкілля із бюджетів усіх рівнів витрачено кошти у сумі 928,75 тис. грн., у тому числі з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища - 250 тис. грн. Ці гроші були витрачені на придбання посадкового матеріалу для озеленення території області (20,0 тис. грн.), на озеленення та упорядкування ландшафтного заказника «Карпенків Край» у селі Арсенівка Новомиргородського району (230 тис. грн).

 
Коментарі (0)