ГоловнаНовини ЖКГКіровоградські перевізники «наварили» 5,5 млн грн на пільговиках

Кіровоградські перевізники «наварили» 5,5 млн грн на пільговиках

СБУ викрила і припинила механізм протиправного заволодіння у особливо великих розмірах коштами субвенції з державного бюджету, який був запроваджений службовими особами одного з підприємств-пасажироперевізників Кіровограда.Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі обласного управління

СБУ викрила і припинила механізм протиправного заволодіння у особливо великих розмірах коштами субвенції з державного бюджету, який був запроваджений службовими особами одного з підприємств-пасажироперевізників Кіровограда.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі обласного управління СБУ. Встановлено, що протягом кількох років ділки, маючи на меті отримання незаконно збільшеного розміру бюджетної компенсації, фальсифікували звітні документи у частині значного завищення своїх втрат, пов'язаних з наданням послуг безкоштовного проїзду громадянам пільгових категорій міста. Згідно з попередньою оцінкою загальна сума завданих державі збитків становить понад 5,5 млн грн.

За викритими фактами Управлінням СБ України в Кіровоградській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

 
Коментарі (0)