ГоловнаНовини ЖКГКіровоградському ветеранові-«афганцю» встановлять «автономку» безкоштовно

Кіровоградському ветеранові-«афганцю» встановлять «автономку» безкоштовно

У Кіровограді 14 липня цього року розглянуто та затверджено 125 актів та надано 250 дозволів мешканцям багатоповерхівок на влаштування індивідуального опалення – за умови відсутності боргів за отримані комунальні послуги.Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Кіровоградської місько

У Кіровограді 14 липня цього року розглянуто та затверджено 125 актів та надано 250 дозволів мешканцям багатоповерхівок на влаштування індивідуального опалення – за умови відсутності боргів за отримані комунальні послуги.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Кіровоградської міської ради.

Як зазначено в повідомленні, у ході засідання комісії під головуванням т.в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Головченка відбулося засідання міжвідомчої комісії з влаштування індивідуального опалення в квартирах багатоповерхових житлових будинків.

О.Головченко відзначив, що комісія серед іншого розглянула заяву учасника бойових дій в Республіці Афганістан Миколи Саміщенка. Ветеран-«афганець» просив надати дозвіл на відключення від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання та облаштування індивідуального опалення безкоштовно. Комісія погодила надання такого дозволу заявникові.

 
Коментарі (0)