ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоКС відклав розгляд конституційності закону про ринок землі

КС відклав розгляд конституційності закону про ринок землі

Конституційний суд відклав розгляд подання народних депутатів щодо конституційності закону, що відкриває ринок землі
Конституційний суд відклав розгляд подання народних депутатів щодо конституційності закону, що відкриває ринок землі, про це повідомила пресслужба КСУ.
 
Судді ухвалили відповідне рішення через відсутність представника Президента у КСУ Федора Веніславського, який є учасником провадження. Веніславський надав письмове клопотання про неможливість з’явитися до суду, яке було задоволене.
 
У поданні нардепів йдеться, що земля є об’єктом права власності українського народу, національним багатством та перебуває під особливою охороною держави. Отже лише український народ наділений правом ухвалювати рішення про розпорядження таким об’єктом права власності, як земля, через всеукраїнський референдум.
 
На думку депутатів, прийняття парламентом закону відбулося із порушенням конституційної процедури розгляду та ухвалення, а його положення суперечать нормам Конституції.
 

Нагадаємо, 31 березня на позачерговому засіданні ВР було ухвалено Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення". 28 квітня Президент України підписав документ. 

 
Коментарі (0)