ГоловнаКоментаріКучеренко: відставка Тихонова – прогнозована; хто наступний – невідомо

Кучеренко: відставка Тихонова – прогнозована; хто наступний – невідомо

- Я не здивований новиною про звільнення Віце-прем'єр-міністра України Віктора Тихонова. За законами жанру, коли нам півтора роки співають «мантри» про реформу ЖКГ, а нічого не робиться, чиїсь голови мали «полетіти».Я можу звернути увагу на одну деталь. На цьому, як і на попередніх засіданнях та з

- Я не здивований новиною про звільнення Віце-прем'єр-міністра України Віктора Тихонова. За законами жанру, коли нам півтора роки співають «мантри» про реформу ЖКГ, а нічого не робиться, чиїсь голови мали «полетіти».

Я можу звернути увагу на одну деталь. На цьому, як і на попередніх засіданнях та зустрічах Президента з урядовцями, декілька разів дуже наполегливо озвучувалися звертання до уряду про створення національного тарифного регулятора. А два тижні тому на засіданні у Глави держави пан Тихонов достатньо жорстко вимагав у Президента підписати указ про створення Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг.

Ця «нестиковка» мене наштовхує на думку, що принципова ціна питання у тому, а що надалі робитиме нацрегулятор – зменшуватиме чи збільшуватиме тарифи? Саме тому дуже гостро і принципово постало питання: а з-під чийого пера має вийти указ про його створення - Президента чи все таки уряду?

З іншого боку, В.Тихонов - компетентний фахівець у регіональній політиці. Але я не знаю якихось його «подвигів» у будівельній чи житлово-комунальній галузях...

Тому мені здається, що це - прогнозована відставка. Сам МінрегіонбудЖКГ сьогодні перебуває у ступорі, він практично розвалений. Міністерство давно паралізоване і останні півтора року пропрацювало у штабному режимі підготовки до опалювального сезону та конкурсу з благоустрою.

Я навіть не уявляю, хто стане наступником Тихонова. Однак, я переконаний, що це залежатиме від того, яких саме дій Президент Віктор Янукович очікуватиме від міністерства.

 
Коментарі (0)