ГоловнаНовини ЖКГСпецпроектиЛаскаво запрошуємо до рубрики «Блоги»

Ласкаво запрошуємо до рубрики «Блоги»

Для того щоб ви, читачі, могли йти в ногу з часом і бути учасником, а не просто спостерігачем, всіх доленосних подій, що відбуваються в країні, редакція ІА «Україна Комунальна» відкриває рубрику "Блоги"

Шановні читачі!

У новому році ми всі чекаємо серйозних звершень - як в масштабах всієї країни, так і в житті кожного її громадянина. Для житлово-комунальної галузі і нас, споживачів послуг, рік також обіцяє бути непростим. Поки рано говорити про те, наскільки широкими будуть кроки з реформування ЖКГ, але вже зараз варто готуватися до численних змін. Вони торкнуться як зміни якості наданих житлово-комунальних послуг, так і розміру їх оплати.

У новому році нам всім доведеться зіткнутися з новою системою реєстрації прав власності, методикою формування тарифів, шукати нові форми управління житлом, укладати на інших підставах договори з комунальними службами. До речі, їм теж буде непросто. Водопостачальні підприємства країни готуватимуться до концентрації ринку своїх послуг, постачальники теплової енергії - до нової ціни на природний газ, а також до більш жорстких механізмів розрахунків за нього. Підприємства, що вивозять побутове сміття, повинні будуть поділитися ринком своїх послуг з компаніями з його переробки, а ЖЕКи - розмежувати «сфери свого впливу» з керуючими компаніями, яких останнім часом стає все більше. Загалом рік, що наступив, усіх нас залучить до процесів розвитку такої життєво важливої ​​сфери як ЖКГ.

Для того щоб ви, читачі, могли йти в ногу з часом і бути учасником, а не просто спостерігачем, усіх доленосних подій, що відбуваються в країні, редакція ІА «Україна Комунальна» відкриває цю рубрику. Ми запрошуємо до дискусії всіх - як споживачів послуг, так і представників уряду, міських та обласних адміністрацій, комунальних служб, експертів, діячів науки. Тут ви зможете не тільки висловити свою думку, але й отримати у представників влади відповіді на ваші питання, що стосуються роботи житлово-комунального сектора.

Бажаємо всім цікавих тем та комунального нового року!

Головний редактор ІА «Україна Комунальна»,
Марія Цатурян

 
Коментарі (0)