ГоловнаНовини ЖКГ«Київводоканал» просить підтримки у Попова

«Київводоканал» просить підтримки у Попова

ПАТ «АК «Київводоканал» звернувся до голови КМДА Олександра Попова з проханням приділити увагу проблемам, які виникають через відсутність у товариства достатніх повноважень при вирішенні питань порушення екології водних ресурсів, та не допустити погіршення ситуації з негативними впливом стоків на пр

ПАТ «АК «Київводоканал» звернувся до голови КМДА Олександра Попова з проханням приділити увагу проблемам, які виникають через відсутність у товариства достатніх повноважень при вирішенні питань порушення екології водних ресурсів, та не допустити погіршення ситуації з негативними впливом стоків на природне середовище, інформує прес-служба товариства.

«Головне управління з питань регуляторної політики та підприємництва КМДА запропонувало скасувати розпорядження, що затверджує Правила приймання стічних вод абонентів у систему каналізації міста Києва (розпорядження КМДА від 04 серпня 2009 р. № 876), через безпідставні та необґрунтовані причини. Варто зазначити, що з часу введення в дію цих Правил минуло майже два роки, і раніше питань щодо його законності не виникало. Більш того, його положення дозволяли притягати порушників до відповідальності через суд», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Скасування розпорядження призведе до суттєвих прогалин у правовому регулюванні сфери приймання стічних вод у систему каналізації Києва, переконані у ПАТ «АК «Київводоканал».

«Скидання підприємствами стічних вод з перевищенням допустимих концентрацій забруднюючих речовин може стати причиною непередбачуваних наслідків для нашої екосистеми. Статус Києва – столиці України передбачає посилений контроль за екологічними показниками зворотних вод, які скидаються в головну водну артерію. Втрата чинності зазначеного розпорядження зумовить виникнення неконтрольованої ситуації зі стічними водами. Навіть зараз Товариство не має достатніх важелів впливу на порушників, які ігнорують норми і забруднюють навколишнє середовище у Києві, та змушене постійно звертатися до правоохоронних органів. А відсутність регулюючого документу у цій сфері взагалі стане загрозою для збереження природи та порушенням екологічних прав громадян України, встановлених законодавством», - зазначає прес-служба товариства.

 
Коментарі (0)