ГоловнаНовини ЖКГ«Київводоканал» запевняє, що опрацьовує всі звернення

«Київводоканал» запевняє, що опрацьовує всі звернення

ПАТ «АК «Київводоканал» ретельно опрацьовує усі звернення громадян, які надходять до Товариства від служби допомоги Київського міського голови киянам «Call-центр», повідомили в прес-службі товариства. Так, нещодавно за дорученням Голови правління ПАТ «АК «Київводоканал» Валерія Ченчевого було прове

ПАТ «АК «Київводоканал» ретельно опрацьовує усі звернення громадян, які надходять до Товариства від служби допомоги Київського міського голови киянам «Call-центр», повідомили в прес-службі товариства.

Так, нещодавно за дорученням Голови правління ПАТ «АК «Київводоканал» Валерія Ченчевого було проведено ретельну перевірку усіх скарг щодо невідновленого благоустрою після проведення аварійно-відновлювальних робіт, перелік яких складають спеціалісти «Call-центру» КМДА на основі спілкування з киянами.

На виконання доручення та з метою контролю перебігу відновлювальних робіт з благоустрою, фахівці Головної диспетчерської Товариства спільно з Департаментами водопровідного та каналізаційного господарства провели ретельну перевірку відновлення благоустрою за всіма адресами, наданими «Call-центром».

За результатами перевірки по кожному з об'єктів було підготовлено детальну довідку та фотозвіт.

Відповідно до отриманих даних, з 11 адрес, за якими здійснювалися виїзди, на об'єктах за п'ятьма адресами за відновлення благоустрою відповідають райдержадміністрації м. Києва (згідно з плановими перекладками мереж відповідно до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва). За рештою адрес розриття здійснювались з невідомих причин сторонніми організаціями.

На підставі звіту Товариство направило листа до «Call-центу» з детальним роз'ясненням по кожній скарзі.

«Перебіг виконання робіт з відновлення благоустрою на ділянках, за які відповідає Київводоканал, знаходиться під постійним контролем. Наші бригади завжди намагаються оперативно ліквідувати розриття, спричинені необхідністю виконання ремонтних робіт на водопровідних мережах», - зазначив голова правління ПАТ «АК «Київводоканал» Валерій Ченчевий.

 
Коментарі (0)