ГоловнаНовини ЖКГ«Львівтеплоенерго» коригуватиме роботу котелень СМСками

«Львівтеплоенерго» коригуватиме роботу котелень СМСками

ЛМКП «Львівтеплоенерго» активно впроваджує диспетчеризацію на своїх об'єктах. Сьогодні міні-диспетчерські працюють вже на 19 джерелах теплопостачання - на 12 котельнях і 7 ЦТП. Це дозволяє миттєво реагувати на будь-які зміни в роботі джерел теплопостачання та не допускати аварійних ситуацій, інформу

ЛМКП «Львівтеплоенерго» активно впроваджує диспетчеризацію на своїх об'єктах. Сьогодні міні-диспетчерські працюють вже на 19 джерелах теплопостачання - на 12 котельнях і 7 ЦТП. Це дозволяє миттєво реагувати на будь-які зміни в роботі джерел теплопостачання та не допускати аварійних ситуацій, інформує прес-служба ЛМР.

Як зазначається в повідомленні, раніше деякі об'єкти ЛМКП обслуговувалися методом обходу. А при встановленні диспетчеризації будь-які зміни в роботі стають відомі миттєво. Завдяки цьому вивільняється персонал, задіяний на об'єкті, оскільки один черговий обходить усі котельні.

Окрім цього, на об'єктах встановлено сучасне обладнання, яке дає можливість регулювати температуру і подавати теплоносій належної якості. Відповідно, будь-які зміни в роботі обладнання також фіксуються і надсилаються повідомленнями у вигляді СМС.

Принцип дії такої системи простий: на ЦТП встановлено спеціальні датчики, які слідкують за дотриманням заданих параметрів. При зміні цих параметрів, виникненні аварійної ситуації миттєво надходить СМС на номер телефону відповідальної за цей об'єкт людини. Також СМС надходить на центральну диспетчерську підприємства. «Відповідальний працівник повинен перевірити котельню чи ЦТП, тоді поінформувати диспетчерську про вирішення даної ситуації. СМС надходять при сторонньому проникненні, пожежі, затопленні, невідповідність тиску води чи газу, збої в роботі котлів, зупинці котлів», - розповідає начальник служби зв'язку ЛМКП «Львівтеплоенерго» Ігор Кіс.

«Усі роботи зі встановлення диспетчеризації виконуються за кошти ЛМКП «Львівтеплоенерго». Так, кожного року підприємство витрачає значні кошти на ремонт джерел теплопостачання, модернізацію та оновлення основного і допоміжного обладнання. Цього року плануємо вкласти в ремонтні роботи близько 14,5 млн. грн. Акумулювати такі кошти стало можливо завдяки двоставковому тарифу», - зазначив головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

Довідка:

Диспетчеризація встановлена у Шевченківському РТМ: ЦТП на вул. Студитського, 2а; котельні на вул. Донецька, 3; Весняна, 4; Клепарівська, 25.

Галицькому РТМ: котельні по вул. Ш.Руставеллі,1; Самійленка, 36; Вітовського, 38а; Дрогобича, 5; Руська, 20.

Сихівському РТМ: ЦТЦ-1 по вул. Сихівська, 10а; ЦТП-8 Хоткевича, 14а; ЦТП-9 Чукаріна, 1а; ЦТП-11 Давидовича, 3а; ЦТП Стрийська, 101.

Франківському РТМ: ЦТП Природна, 5; котельні по вул. Гіпсова, 64; Котляревського, 35; Костелівка, 40 та Остроградських, 20.

 
Коментарі (0)