ГоловнаНовини ЖКГ«Нафтогаз України» намагається стабілізувати ситуацію на ринку нафтопродуктів

«Нафтогаз України» намагається стабілізувати ситуацію на ринку нафтопродуктів

Виконуючи доручення уряду, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» докладає значні зусилля для стабілізації ситуації на ринку нафтопродуктів, інформує прес-служба компанії. На сьогоднішній день компанія уклала договір з Лисичанським НПЗ («ТНК-ВР Холдинг») для того, щоб забезпечити мешкан

Виконуючи доручення уряду, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» докладає значні зусилля для стабілізації ситуації на ринку нафтопродуктів, інформує прес-служба компанії.

На сьогоднішній день компанія уклала договір з Лисичанським НПЗ («ТНК-ВР Холдинг») для того, щоб забезпечити мешканців - споживачів достатньою кількістю соціально важливих світлих нафтопродуктів (А-95, А-92 і дизпаливо) та стабілізувати ситуацію на ринку.

Товарні інтервенції, заплановані компанією, можуть підірвати монопольні позиції українських імпортерів нафтопродуктів, склавши їм серйозну конкуренцію.

Саме тому деякі учасники ринку, зацікавлені в збереженні високих цін на бензин і дизпаливо, поширюють недостовірну інформацію з метою дискредитації діяльності компанії в очах громадськості, йдеться у повідомленні.

Слід зазначити, що переробка додаткових об'ємів нафти на Лисичанському НПЗ дозволить збільшити завантаження виробничих потужностей цього підприємства, забезпечуючи тим самим зайнятість і, отже, зарплати його працівникам. Наповнення стабілізаційного фонду нафтопродуктів дозволить державі протистояти загрозі виникнення дефіциту соціальних марок палива.

 
Коментарі (0)