ГоловнаНовини ЖКГЕкологічна інспекція дала «добро» на роботу «Володимирського ринку»

Екологічна інспекція дала «добро» на роботу «Володимирського ринку»

Екологічна інспекція м. Києва 27 травня скасувала своє рішення щодо призупинення роботи комунального підприємства «Володимирський ринок». Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Міністерства екології і природних ресурсів.«Працівники ринку можуть заспокоїтись, їхні робочі місця будуть

Екологічна інспекція м. Києва 27 травня скасувала своє рішення щодо призупинення роботи комунального підприємства «Володимирський ринок».

Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Міністерства екології і природних ресурсів.

«Працівники ринку можуть заспокоїтись, їхні робочі місця будуть збережені, - заявив голова Екологічної інспекції України Павло Жила після зустрічі з керівництвом та трудовим колективом ринку.

Він відзначив, що КП «Володимирський ринок» у своїй роботі допустило ряд порушень природоохоронного законодавства, зокрема, не погодило ліміти на утворення та розміщення відходів, через що існувала загроза неконтрольованого забруднення території ринку.

Водночас Жила запевнив, що якщо підтвердиться інформація про невмотивовані силові дії працівників Екологічної інспекції м. Києва під час виконання рішення про призупинення роботи підприємства, вони понесуть відповідальність.

«За цим інцидентом буде проведено розслідування, а винні – покарані», - підкреслив голова Екологічної інспекції України. Він також повідомив, що з керівництвом КП «Володимирський ринок» досягнуто домовленість про ліквідацію виявлених недоліків у роботі підприємства у місячний термін.

 
Коментарі (0)