ГоловнаНовини ЖКГЛьвовом стане комфортніше пересуватися

Львовом стане комфортніше пересуватися

У всіх районах Львова розпочались і тривають ремонти доріг. Ремонтують цілі вулиці, міжквартальні дороги та під'їзди до будинків, інформує прес-служба Львівської міської ради. Зокрема, у Франківському районі продовжується міжквартальний ремонт на вулиці Володимира Великого, 85-85а. «Також ремонтуєм

У всіх районах Львова розпочались і тривають ремонти доріг. Ремонтують цілі вулиці, міжквартальні дороги та під'їзди до будинків, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Зокрема, у Франківському районі продовжується міжквартальний ремонт на вулиці Володимира Великого, 85-85а. «Також ремонтуємо заїзд до навчально-реабілітаційного центру для дітей з вадами зору «Левеня», ще сьогодні плануємо почати ремонтувати вул. Богуна. Щодо планів на цей тиждень, то передбачено ремонт вул. Музики», - повідомив голова Франківської районної адміністрації Михайло Космина.

У Галицькому районі тривають роботи з перемощення мозаїки на пл. Галицькій, на вул. Вороного прибирають асфальтове покриття та мостять мозаїку.

«Найближчим часом плануємо почати переводити у мозаїку площу Старий Ринок», - повідомив в. о. начальника комунального відділу Галицької районної адміністрації Ігор Мельник.

Нагадаймо, що цього року у Галицькому районі заплановано перевести з асфальтового покриття у бруківку вул. Вороного, вул. Пильникарську та площу Старий Ринок. Для цих цілей використовують бруківку, яку минулого року було знайдено під час ремонту вулиці Стрийської.

У Сихівському районі розпочались підготовчі роботи на вул. Кавалерідзе, 19,20,21; на вул. Коломийській, 13,13А;на вул. Дністерській, 14, на вул. Тернопільській, 2А,4 та на вул. Зубрівській, 28. «Ми плануємо відремонтувати міжквартальні дороги, тротуари, перекласти поребрики та бордюри», - наголосив голова Сихівської районної адміністрації Іван Лозинський.

У Личаківському районі продовжуються роботи з реконструкції вулиць та внутрішньо квартальних територій. «Триває ремонт вул. Дубової, ремонтують прибудинкову територію та заїзди на вул. Керченській, біля будинків №№ 7,9,11. Медпатчер працює на вулиці Зеленій та вулиці Шафарика», - повідомив начальник відділу комунального господарства Личаківської районної адміністрації Юрій Равлик.

У Шевченкіському районі ремонтують під'їзди до будинків та тротуари. «Триває ремонт вул. Біберовича, ремонтуємо дорогу на вул. Величковського, тротуар на вул. Шевченка, 276 (Рясне-1)», - повідомив голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко.

У Залізничному районі основний акцент зроблено на ремонт доріг та влаштування бордюрів. «Зараз ремонтуємо вулицю Садову, від 4-го до 29-го будинків, там досить велика територія, тож всього буде відремонтовано близько 5 тис. м. кв. площі. Також ремонтуємо дороги на вул. Петлюри, 37-39; 18а,б,в; Білогорща та Городоцька 293-295», - зазначив в.о. начальника відділу комунального господарства Залізничної районної адміністрації Микола Захаркін.

 
Коментарі (0)