Львівські тепломережі перебувають в аварійному стані і рясніють поривами. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Згідно з повідомленням, під час цьогорічних гідравлічних випробувань теплових мереж лише в районі вул. Стрийська-Гашека-Максимовича, які перебувають на балансі КЕВ міста Львова, було виявлено 8 поривів.
«Ситуація, яку ми маємо з тепломережами БУ КЕВ впродовж останніх років, виглядає жахливою і безнадійною. Трубопроводи постійно рвуться. Для якісної роботи об’єктів теплопостачання, які є у власності БУ КЕВ, необхідно провести повну реконструкцію цих об’єктів. Якщо ж керівництво БУ КЕВ не робитиме жодних дій в цьому напрямку, існує велика загроза зриву опалювального сезону 2014-2015 років», - зазначають у ЛМКП «Львівтеплоенерго».
Примітно, що зважаючи на критичну ситуацію з об’єктами теплопостачання БУ КЕВ, ЛМКП «Львівтеплоенерго» постійно надсилає листи до керівництва БУ, аби якнайшвидше вирішити питання фінансування реконструкції об’єктів теплопостачання БУ-4 КЕВ м. Львова та передачі їх на баланс підприємства. Однак наразі це питання досі не вирішене.