ГоловнаНовини ЖКГЛьвів: обрано чотири найкращі ОСББ міста

Львів: обрано чотири найкращі ОСББ міста

Сьогодні, 23 червня, у Львові відбулось нагородження найкращих ОСББ. 4 ОСББ міста отримали подяки та цінні призи від спонсорів конкурсу. Переможці були визначені у 4-х різних номінаціях.Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ЛМР.Як зазначено в повідомленні, для кожної номінації бул

Сьогодні, 23 червня, у Львові відбулось нагородження найкращих ОСББ. 4 ОСББ міста отримали подяки та цінні призи від спонсорів конкурсу. Переможці були визначені у 4-х різних номінаціях.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ЛМР.

Як зазначено в повідомленні, для кожної номінації були визначені свої критерії відбору. Номінація «Будинок-легенда» була розроблена для будинків - пам'яток архітектури, розташованих в центральній частині міста. Головні критерії відбору – заходи щодо збереження пам'ятки архітектури і технічний стан будівлі.

Номінація «Найкраще новостворене ОСББ» - для обєднань, які існують менше 2-х років. Тут найбільша увага журі приділялася виконанню робіт за період існування та ефективність укладених угод.

Номінація «Затишна оселя» була актуальною для всіх ОСББ міста. Тут увага приділялась зовнішньому вигляду будинків та прибудинкової території.

У номінації «Найкраще ОСББ» нагороджувались об'єднання співвласників, які функціонують більше 2-х років; головний критерій оцінки – технічний стан будинку. У процесі подачі заявок на конкурс кожне ОСББ на свій розсуд обирало номінацію.

«У номінації «Будинок – легенда» перемогло ОСББ «Шота» (вул. Ш. Руставелі, 26); у номінації «Найкраще новостворене ОСББ» - ОСББ «Злагода-2» (вул. К. Левицького, 15); у номінації «Затишна оселя» - ОСББ «Дружба-2007» (вул. Горбачевського, 22) і у номінації «Найкраще ОСББ» - ОСББ «Надія-2002» (вул. Хмільова, 2)», - розповіла керівник ресурсного центру для розвитку ОСББ Галина Когут.

Взяти участь у конкурсі зголосились 32 обєднання співвласників, кожне з яких за результатами конкурсу отримало грамоти. 4 найкращих ОСББ отримали подяки міського голови та цінні подарунки від спонсорів – ТзОВ «Шувар», будівельного гіпермаркету «Епіцентр» та компанії «Квітковий дім».

 
Коментарі (0)