ГоловнаНовини ЖКГТранспортЛьвів поглинув транспортний колапс

Львів поглинув транспортний колапс

У Львові через сильний снігопад та вітер, на вулицях утворилися великі снігові замети, які місцями досягають 50 сантиметрів і вище. Внаслідок цього у місті склалася критична ситуація з роботою громадського транспорту.

Великі транспортні затори спостерігаються у місті практично з самого ранку. Маршрутки масово сходять з ліній, практично не курсує електротранспорт. Лише протягом кількох годин з рейок зійшли 4 трамвая різних маршрутів, спровокувавши ще більші затори. А на вулиці Володимира Великого одночасно зупинилися близько 20 тролейбусів.

«Ситуація з рухом трамваїв складна. Трамваї, що зійшли з рейок, поки що стоять. На вулиці Замарстинівській трамвай повторно зійшов з рейок. На місцях працюють аварійні бригади», - розповів заступник директора з руху КП «Львівелектротранс» Олег Білокурий.

Наразі, поки усі дороги міста не очистять для проїзду, місцева влада  прийняла рішення обмежити рух трамваїв.

«На превеликий жаль, ми сьогодні з трамваями маємо найбільшу проблему, тому що від 4 год ранку на перехресті вулиці Городоцька – Шевченка є утруднений проїзд в сторону вулиці Шевченка, там не змогла очистити дорогу спеціалізована трамвайна техніка. Найважчий випадок на вулиці Гайдамацькій, де навіть КРАЗ не міг відтягнути в депо трамвай», - коментує ситуацію перший заступник міського голови Львова Олег Синютка.

За словами мешканців міста, люди масово на кілька годин запізнюються на роботу, тому що змушені добиратися через усе місто пішки. Відзначимо, що висота сніжного покрову у місті в середньому становить близько 20 см.

Як повідомляють представники перевізників міжміських маршрутів, така складна ситуація спостерігається лише у Львові. Дороги в районах області розчищають, і хоча снігопади спричинили уповільнення руху транспорту, однак умови проїзду на дорогах області значно кращі, ніж у Львові.

За матеріалами: УНІАН

 
Коментарі (0)