ГоловнаНовини ЖКГЛьвів за іноземні кошти встановлюватиме індивідуальні теплопункти

Львів за іноземні кошти встановлюватиме індивідуальні теплопункти

Понад 13 км тепломереж замінено у Львові минулоріч. Про це сьогодні, 19 травня, розповів Львівський міський голова Андрій Садовий, звітуючи про роботу виконавчих органів міськради за 2010 рік, зокрема, про роботу теплопостачальної сфери. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі Львівсь

Понад 13 км тепломереж замінено у Львові минулоріч. Про це сьогодні, 19 травня, розповів Львівський міський голова Андрій Садовий, звітуючи про роботу виконавчих органів міськради за 2010 рік, зокрема, про роботу теплопостачальної сфери.

Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

«Сьогодні місто своєчасно та безперебійно забезпечує мешканців Львова тепловою енергією. Для цього минулоріч зроблено ряд ремонтів на об'єктах теплозабезпечення. За кошти міського бюджету та власні кошти підприємств проведено заміну майже 13 кілометрів теплових мереж, виконано капітальний ремонт 3-ох котелень», - зазначив він.

За словами Андрія Садового, 29 квітня 2010 року підписано попередню угоду з ЄБРР на 30 млн євро, з яких 10 млн євро - кошти гранту на фінансування енергозберігаючих технологій в сфері теплопостачання.

На сьогодні завершується підготовка ТЕО проекту силами шведської компанії AFCоnsultспільно з «Львівтеплоенерго», передбачається залучення цього фінансування для встановлення індивідуальних теплопунктів по всіх будинках Сихівського мікрорайону (понад 500). Це дозволить мешканцям самостійно регулювати режим подачі тепла та його температуру. Передбачається також подальша заміна теплошляхів. А це - зменшення втрат і збільшення обігових коштів підприємства.

Розглядається також питання переведення ТЕЦ 1 на біомасу за умови наявності стабільного постачання цієї сировини в регіоні. Окрім цього, передбачається встановлення теплонасосів для відбору тепла від річки Полтва, температура стоків в якій стабільна на рівні 15 градусів. Це дозволить економити значну кількість природного газу, який сьогодні використовується для виробництва цього тепла», - зазначив під час звіту міський голова Андрій Садовий.

 
Коментарі (0)