ГоловнаНовини ЖКГЛьвів залишиться без води?

Львів залишиться без води?

Енергетична компанія «Львівобленерго» черговий раз погрожує знеструмити «Львівводоканал» та залишити місто без води. Причиною є борг водоканалу та невчасні розрахунки підприємства у травні, до чого призвела несвоєчасна проплата за надані послуги споживачів, інформує прес-служба Львівської міської ра

Енергетична компанія «Львівобленерго» черговий раз погрожує знеструмити «Львівводоканал» та залишити місто без води. Причиною є борг водоканалу та невчасні розрахунки підприємства у травні, до чого призвела несвоєчасна проплата за надані послуги споживачів, інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Ми отримали чергове попередження від енергетиків щодо недотримання графіку поточних платежів у травні. Окрім того, ми заборгували 1,5 млн. грн. в лютому. Відтак підприємство опинилося в скрутній ситуації. На це є об'єктивні пояснення, адже з такими ж проблемами стикнулися водоканали по всій Україні. Причина в тому, що плата за електроенергію зростає щомісяця, а за тарифи на послуги водовідведення і водопостачання, при наданні яких використовують електроенергію, ні. Станом на сьогодні, навіть 100% збір коштів не забезпечує покриття зростаючих видатків підприємства», - зазначив директор ЛМКП «Львівводоканал» Мирослав Заплатинський

Аби підтримувати цілодобове водопостачання та вчасно розрахуватися з енергетиками «Львівводоканал» змушений вдаватися до жорстких заходів у роботі з боржниками. Цього тижня у місті працював полтавський «Спрут». Відтак, понад 60 помешкань львів'ян були відключені від каналізації.

«Наша співпраця з полтавськими фахівцями є системною та завжди приводить до збільшення надходжень за рахунок старих боргів. У зв'язку з критичною ситуацією, що склалася з розрахунками підприємства за електроенергію, плануємо наступний візит «Полтававодоканал» вже у червні. Закликаємо мешканців не зволікати з оплатою за поточне споживання, аби не опинитися від'єднаними від послуг водопостачання та водовідведення», - розповів заступник директора ЛМКП «Львівводоканал» Олег Капко.

 
Коментарі (0)