ГоловнаНовини ЖКГЛьвівщина: каналізаційні стоки потрапляють у річку

Львівщина: каналізаційні стоки потрапляють у річку

У смт Брюховичі на Львівщині тривають роботи з ліквідації аварійної ситуації на напірному каналізаційному колекторі від каналізаційної насосної станції на вул. Львівській. Ситуація вже набула обсягів екологічної катастрофи, адже через несправний колектор стоки потрапляють у річку Брюхівчанка.Про це

У смт Брюховичі на Львівщині тривають роботи з ліквідації аварійної ситуації на напірному каналізаційному колекторі від каналізаційної насосної станції на вул. Львівській. Ситуація вже набула обсягів екологічної катастрофи, адже через несправний колектор стоки потрапляють у річку Брюхівчанка.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ЛМР.

«Зараз ми ліквідовуємо гостру аварійну ситуацію, яка склалася через тривалий термін експлуатації діючого каналізаційного колектора. Однак, проблема не буде вирішена повністю. Адже вся траса колектора, побудованого у 60-ті роки минулого століття, потребує нагальної заміни. Надзвичайна ситуація ускладнюється хаотичною забудовою приватних будинків вздовж траси колектора», - зазначив головний інженер ЛМКП «Львівводоканал» Володимир Садовий.

Як зазначається в повідомленні, на замовлення Львівводоканалу проектний інститут виготовив проектно-кошторисну документацію на заміну 8,08 км аварійного колектора. Вартість робіт, відповідно до проекту, складатиме 9,214 млн грн. Повний обсяг робіт із заміни колектора буде виконаний за умови бюджетного фінансування.

«На сесії селищної ради вирішено виділити 300 тис. грн на очищення річки. Також широко обговорюється питання допомоги Львівводоканалу у закупівлі матеріалів та труб», - додав керуючий справами виконкому Брюховецької сільської ради Дмитро Вознюк.

Загалом на даний час прокладено понад 600 п.м. нових поліетиленових труб діаметром 300 мм.

 
Коментарі (0)