ГоловнаНовини ЖКГЛьвівські тепловики готують міські мережі до зими

Львівські тепловики готують міські мережі до зими

На об'єктах ЛМКП «Львівтеплоенерго» активно проводяться ремонтні роботи з підготовки до нового опалювального сезону 2011-2012 рр. На всі роботи передбачено 14,5 млн грн.Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ЛМР.За словами головного інженера ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимира Штейба

На об'єктах ЛМКП «Львівтеплоенерго» активно проводяться ремонтні роботи з підготовки до нового опалювального сезону 2011-2012 рр. На всі роботи передбачено 14,5 млн грн.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ЛМР.

За словами головного інженера ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимира Штейбарта, підготовка кожного об'єкта є надзвичайно важливою. Під час гідравлічних випробувань велика увага була зосереджена на ліквідації пошкоджень та поривів на теплових мережах. Зараз роботи тривають як на мережах, так і на котельнях, ЦТП.

«До опалювального сезону вже підготовлено 27 малих теплоенергетичних об'єкти (котельні), 47 ЦТП, проведено гідравлічні випробування теплообмінних апаратів. На котельнях та ЦТП виконано капітальний ремонт на 9 котлах, установлено та замінено 17 насосних агрегатів, замінено 348 латунних трубок у теплообмінних апаратах, відремонтовано 27 насосів, 6 хімводоочисток, виконано хімічне промивання 17 та механічне очищення 14 теплообмінних апаратів, хімічне промивання 1-го котла», - розповів В. Штейбарт.

Нагадаємо, ЛМКП «Львівтеплоенерго» під час ремонтної кампанії 2011 року має підготувати до ефективної роботи 111 малих теплоенергетичних об'єктів (котелень), ТЕЦ-1, ТЦ «Північну», ТЦ «Південну», 122 ЦТП та 432 км трас (у двотрубному обчисленні) теплових мереж та мереж ГВП.

 
Коментарі (0)