ГоловнаНовини ЖКГТранспортЛьвівські вулиці побачать новий транспорт

Львівські вулиці побачать новий транспорт

На львівські вулиці планують випустити не лише новий тролейбус, але і електробус, який працюватиме увесь день виключно від акумуляторних батарей.

Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» у 2014 році виготовить та випустить на вулиці Львова новий тролейбус вартістю 1,8 млн грн та електробус, який працюватиме увесь день виключно від акумуляторних батарей. Вартість такого електробуса 3 млн грн, - повідомляє «ZAXID.NET».

«Найшвидше ми працюватимемо над тролейбусом для Львова. Ми зберемо його до нового року, але випробовування розпочнуться весною і він вийде в квітні або травні», – заявив генеральний директор підприємства «Електронтранс» Василь Пецух.

Окрім цього, він наголосив, що в Європі є нічний і денний тариф на електроенергію. Зі слів Василя Пецуха, в умовах подвійного тарифу на електроенергію, електробус буде більш економічно привабливий, ніж на сьогодні тролейбус.

«Не потрібно буде контактної мережі, мережі підстанцій, машина буде заряджатися за нічним тарифом, на ній встановлять електродвигуни з охолодженням», – пояснив гендиректор.

Щодо комплектації нового електробуса, то Василь Пецух зазначив: «Мости, осі та рульове – з Німеччини, скло – наше, в перспективі метал має бути також українським. Якщо брати ціну кінцевого виробу, то електробус буде коштувати 3 млн грн, а тролейбус – орієнтовно 1,8 млн грн в залежності від технічного оснащення».

Нагадаємо, у Львові 27 червня на рейки став низькопідлоговий трамвай, виготовлений на «Електронтрансі». Зараз новий трамвай курсує на маршруті 9А від залізничного вокзалу до площі Соборної. Вартість одного трамвая 12 млн грн.

 
Коментарі (0)