ГоловнаНовини ЖКГЛьвівський стадіон облаштовують системою дренажу

Львівський стадіон облаштовують системою дренажу

На футбольному полі нового стадіону, що зводиться у Львові до Євро-2012, будівельники повністю завершили земляні роботи. Тепер тут облаштовують систему дренажу. Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі «Західінфрапроект». «Своєчасне виконання робіт з дренажу поля є надзвичайно важли

На футбольному полі нового стадіону, що зводиться у Львові до Євро-2012, будівельники повністю завершили земляні роботи. Тепер тут облаштовують систему дренажу.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі «Західінфрапроект».

«Своєчасне виконання робіт з дренажу поля є надзвичайно важливим, адже завдяки цьому буде відведена уся дощова вода і решту конструкцій поля ми будуватимемо на сухій поверхні», - розповів директор з будівництва стадіонів та інфраструктури ДП «Західінфрапроект» Володимир Карпяк.

За його словами, обсяг дренажних робіт сягнув до 38%, а готовність щебеневої основи - до 20%.

Найближчим часом будівельники розпочнуть влаштовувати підігрів, системи поливу і відсипатимуть шар рослинного грунту. До кінця липня на полі закінчать основу з піску, а відтак розстелять рулонний газон. Загальна готовність футбольного поля євроарени становить 42%.

 
Коментарі (0)