ГоловнаНовини ЖКГЛьвів'янам до кінця тижня пустять гарячу воду

Львів'янам до кінця тижня пустять гарячу воду

Після проведення гідравлічних випробувань ЛКП «Залізничнетеплоенерго» відновило подачу гарячої води до 230 будинків – абонентів цього теплопостачального підприємства, інформує прес-служба Львівської міської ради. На сьогодні уже проведено гідравлічні випробування від 15 з 18 об'єктів і виявлено 51

Після проведення гідравлічних випробувань ЛКП «Залізничнетеплоенерго» відновило подачу гарячої води до 230 будинків – абонентів цього теплопостачального підприємства, інформує прес-служба Львівської міської ради.

На сьогодні уже проведено гідравлічні випробування від 15 з 18 об'єктів і виявлено 51 порив, з яких 7 вже ліквідовано. На решті поривах проводяться роботи з їх ліквідації. Першочергово на тих, що впливають на подачу гарячої води.

Як повідомили у теплопостачальному підприємстві, вже завтра, 26 травня, планується подати гарячу воду до 5 будинків від котельні на вул. Ожинова, 5. А з 28 травня ще до 94 будинків від котельні на вул. Кульпарківська, 95а (27 буд) та від котельні на вул. С.Петлюри, 4а (67 буд).

Тобто, вже вкінці цього тижня буде забезпечено подачу гарячої води до 329 будинків.

«До решти - 32 будинків, планується відновити подачу гарячої води після ліквідації поривів. Так, з 2 червня воду подадуть до 14 будинків від ЦТП на вул.Петлюри, 37а. А з 15 червня гарячу воду отримають ще 18 будинків від ЦТП на вул. Шевченка, 388а, ЦТП на вул. Виговського, 79а, та на вул. Караджича, 14», - зазначив в.о.директора ЛКП «Залізничнетеплоенерго» Віталій Камінський.

 
Коментарі (0)