ГоловнаНовини ЖКГЛьвів’янам покращать якість води

Львів’янам покращать якість води

Сьогодні міський голова Львова прозвітував про роботу виконавчих органів міської ради за 2010 рік. Серед питань, які озвучено у звіті – покращення комунальних послуг, інформує прес-служба Львівської міської ради. «2010 рік розпочався з запровадження цілодобового водопостачання у Львові. Довгоочікув

Сьогодні міський голова Львова прозвітував про роботу виконавчих органів міської ради за 2010 рік. Серед питань, які озвучено у звіті – покращення комунальних послуг, інформує прес-служба Львівської міської ради.

«2010 рік розпочався з запровадження цілодобового водопостачання у Львові. Довгоочікувана подія дала не лише прямий результат – задоволення елементарних потреб людей, але й непрямі позитиви – наприклад суттєве зменшення витоків. Вирішення цієї проблеми дає нам змогу більше часу присвятити іншій проблемі – а саме якості води.

У 2010 році за кошти міського бюджету в межах реконструкції вулиць м. Львова проведено заміну водопровідно-каналізаційних мереж - 7,5 км. Подібні роботи триватимуть і цього року.

Тут найбільшою проблемою є питання тарифів. На сьогодні загальна сума заборгованості «Львівводоканалу», яка утворилась через різницю в тарифах на енергоносії та ціною води для населення склала – понад 101 мільйон гривень», - зазначив міський голова.

 
Коментарі (0)