ГоловнаНовини ЖКГМазурчак звільнив двох керівників комунальних підприємств

Мазурчак звільнив двох керівників комунальних підприємств

Перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак сьогодні повідомив журналістам, що міська влада має намір звільнити керівників КП «Притулок для тварин» у Бородянці і КП «Центр ідентифікації тварин». Про це він сьогодні сказав під час брифінгу, передає кореспондент «України Комунальної». «Вчора букв

Перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак сьогодні повідомив журналістам, що міська влада має намір звільнити керівників КП «Притулок для тварин» у Бородянці і КП «Центр ідентифікації тварин». Про це він сьогодні сказав під час брифінгу, передає кореспондент «України Комунальної».

«Вчора буквально було запропоновано написати заяви двом керівникам КП - по ідентифікації тварин і притулку для тварин у Бородянці. Вони написали заяви за власним бажанням», - сказав він.

За словами Мазурчака, аналогічним принципом керувалася міська влада, звільняючи вісьмох керівників ЖЕКів, які не уклали договори на обслуговування з мешканцями. Усі вони або вийшли на пенсію, або написали заяви за власним бажанням і з ними не продовжили контракт. Що ж стосується керівників КП, які займаються безпритульними тваринами, то, за словами Мазурчака, їх робота викликала скарги киян, а також не влаштовувала його особисто.

 
Коментарі (0)