ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГМешканці Хмельниччини житимуть за старими тарифами на компослуги

Мешканці Хмельниччини житимуть за старими тарифами на компослуги

Ціни на житлово-комунальні послуги в Хмельницькій області не піднімали і не будуть піднімати.

Ціни на житлово-комунальні послуги в Хмельницькій області не піднімали і не будуть піднімати. Про це розповів начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Петро Махнюк.

«Ситуації, коли через підвищення тарифів втрачається розуміння споживача, як це трапилось в деяких областях, такого на Хмельниччині немає. Наразі в нашій області найнижчі тарифи, вони не піднімались і не будуть», - зауважив П.Махнюк.

За його словами, наразі лише одне підприємство в регіоні, у м.Нетишин, збирається піднімати ціни на тарифи з обслуговування житла з лютого, але це пов’язано, насамперед, з тим, що місто Нетишин прив’язане до Хмельницької АЕС.

В інших населених пунктах ситуація залишиться незмінною.

Джерело - УНН

 
Коментарі (1)
Петро1
02 Лютого 2012 p. 22:20
Найбільший тариф в Україні по квартплаті! По тарифам Нетішин єдине місто в Хмельницькій області конкурент м. Київ. Середній тариф, що діяв від 1.01.2009 р. до 1.02.2012 р становив 2,2грн. за 1м2 і на сьогодні є не маленьким. Але ЖКО міста разом із радником губернатора області п.Скакуном від ПР вирішили встановити ще більш нахабніший тариф 3,6 грн. за 1м2. Тільки ціною неймовірного супротиву нетішинцям вдалось трохи збити тариф, тепер з 1.02.2012 р середній тариф по місту складає 3грн. за 1м2 http://ilink.com.ua/forum/showthread.php?t=35400 . Начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької ОДА Петро Махнюк свідомо чи не свідомо пов’язує підняття із ХАЕС, хоча це не так. Місцевий ЖЕК заздалегідь плодив і нарощував нові борги, щоб змусити владу підняти тарифи. Щомісячний розстрочений борг по 40 тис.грн. не важко було платити, але його не сплачували роками, щоб змусити ХАЕС заблокувати рахунки для ЖКО і стягнути в один місяць велику суму, яка в подальшому дала змогу ЖКО плодити інші нові борги, не сплачуючи ПДВ та інші платежі. Борг по ПДВ спровокував борг по пені і відсоткам для ДПА, а в подальшому це дало можливість місцевим «стратегам» загнати за безцінь три комунальні підприємства і підняти сильно тарифи. Не відстає від ЖКО і інший монополіст міста по послугам водо- тепло забезпечення. АМКУ із Нетішина не встигає від’їжджати. Тільки літом 2011 р. ХАЕС сплатила штраф за порушення http://moyagazeta.com/news/a-6510.html , як на черзі нове розслідування http://proskuriv.info/index.php/2010-12-20-09-09-07/1559-2012-01-12-09-29-07 , ще більш кричуще. Чому Держфінінспекція, НКРЕ та інші контролюючі органи не бачать цих порушень дивує. Невже доручення уряду, Азараова виконуватимуться вибірково, в залежності від розміру міста?