ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаМинулої суботи маленькі кияни «мучили» запитаннями міністра

Минулої суботи маленькі кияни «мучили» запитаннями міністра

14 травня цього року в столиці пройшов вернісаж «Освіта Оболоні-2011», який організувало Управління освіти Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Міносвіти. Як зазначається в повідомленні, це був са

14 травня цього року в столиці пройшов вернісаж «Освіта Оболоні-2011», який організувало Управління освіти Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації.

Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Міносвіти.

Як зазначається в повідомленні, це був саме вернісаж, оскільки понад 100 навчальних закладів різних форм власності Оболонського району столиці презентували свої педагогічні новації. Пройти було важко. Здавалось, що вся Оболонь вийшла до Дніпра.

На вернісажі усі бажаючі брали участь у численних майстер-класах для батьків та дітей з паперопластики, виготовлення ляльки-мотанки, бісероплетіння, кераміки, квілінгу, витинанки; учасники заходу спостерігали за польотами повітряних зміїв, показовими запусками радіокерованих моделей суден і літаків, запускали ракети; проводилися спортивні змагання з стрітболу та футболу; для дошкільнят працювали ігрові майданчики; виступали кращі творчі колективи дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, зразкові та народні художні колективи позашкільних навчальних закладів, юні гімнасти; були представлені роботи юних художників; працювали міні-ярмарки сувенірів, які були виготовлені дітьми під керівництвом педагогів тощо.

Відійти від дітей, які співали, танцювали, торгували, відповідали і запитували – ще важче. Тому міністрові освіти і науки, молоді та спорту Дмитрові Табачнику знадобилося дві години, аби пройти один кілометр території вернісажу. Разом з ним у заході також взяли участь заступник міністра Борис Жебровський, голова Оболонської райдержадміністрації Василь Антонов та начальник Головного управління освіти і науки КМДА Віра Горюнова.

Д.Табачник також поспілкувався з представниками шкільної преси. На запитання кореспондента газети «Голос школи № 104», чи впевнений він у щасливому майбутньому України, міністр відповів коротко: «Абсолютно!».

Під час заходу, що не менш важливо, батьки мали нагоду отримати фахову консультацію щодо навчання та виховання їхніх дітей. А також усі бажаючі змогли висловити власну думку та внести пропозиції щодо розвитку освіти Оболоні.

 
Коментарі (0)