ГоловнаНовини ЖКГММК ім. Ілліча займеться виробництвом електричної енергії

ММК ім. Ілліча займеться виробництвом електричної енергії

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) прийняла рішення видати ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» ліцензію на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії.Відповідне рішення було прийнято на засіданні Комісії, повідомили «Україні Комунальній

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) прийняла рішення видати ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» ліцензію на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Комісії, повідомили «Україні Комунальній» у прес-службі НКРЕ.

Встановлена потужність, згідно виданої ліцензії, становить 85 МВт.

НКРЕ також переоформила ліцензії на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії у зв'язку зі зміною найменування юридичної особи ВАТ «Донбасенерго», ВАТ «Чернігівобленерго», ВАТ «Львівобленерго».

Крім того, переоформлена ліцензія на право провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії ВАТ «Донбасенерго» та переоформлені ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії ЗАТ «Бердянське підприємство теплових мереж».

На засіданні НКРЕ було прийнято рішення переоформити ліцензію на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії Виробничо-енергетичному об'єднанню «Вітроенергопром» та переоформити ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго».

НКРЕ переоформило ліцензії на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії, з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами ВАТ «Сумиобленерго».

Комісія також переоформила ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу та газу (метану) вугільних родовищ, з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та з постачання природного газу за нерегульованим тарифом ПРАТ по газопостачанню та газифікації «Макіївкагаз» та переоформила ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу та газу (метану) вугільних родовищ та з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ПАТ по газопостачанню та газифікації «Маріупольгаз».

 
Коментарі (0)