ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2024-2025Міненерго: Уряд має чіткий план підготовки до наступного опалювального сезону

Міненерго: Уряд має чіткий план підготовки до наступного опалювального сезону

Колісник про підготовку до опалювального сезону: Уряд має чіткий план

 

Уряд має чіткий план підготовки до нового опалювального сезону. Про це в ефірі "Ми-Україна" заявив заступник міністра енергетики Микола Колісник.

"Незважаючи на числені заклики експертів, які лунали і минулого року, що буде блекаут, буде все погано, в уряду є чіткий план дій. Минулого року ніякого блекауту не відбулося, ми виконали ремонтну кампанію належним чином за рахунок, тоді також було підняття тарифів, яке дало змогу відремонтувати понад 20 гігават потужності, додати три гігавати потужності, дало змогу безаварійно, в нормальному, спокійному графіку пройти минулий опалювальний сезон без відключень", - наголосив Колісник.

Водночас він додав - ворог продовжує постійно обстрілювати об'єкти критичної інфраструктури.

"На сьогодні ситуація залишається непростою. Ми втратили понад 9,2 гігавати потужності. Це сумарно понад мільярд доларів і кінцева сума перераховується. Проте є чіткий план дій, що можливо відновити за рахунок отриманого фінансування, які відновити державні підприємства, відновити ту генерацію, яку можливо. Чітке розуміння, де можливо встановити в кожному регіоні додаткову генерацію, замістити втрачені потужності, які мережеві складові необхідно відновити для того, щоб максимально якісно підготуватися до опалювального сезону та бути готовими пройти його стабільно в нормальном режимі", - зазначив заступник міністра енергетики.

 

 
Коментарі (0)