ГоловнаНовини ЖКГМінрегіонбуд з порушеннями використав 700 млн. грн

Мінрегіонбуд з порушеннями використав 700 млн. грн

Міністерство регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ неефективно та з порушенням чинного законодавства використало 700 млн. грн., спрямованих на розвиток регіонів України. Про це в ході розширеного засідання парламентського комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального госп

Міністерство регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ неефективно та з порушенням чинного законодавства використало 700 млн. грн., спрямованих на розвиток регіонів України. Про це в ході розширеного засідання парламентського комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики за участю представників міністерства та інших державних органів заявив головний контролер, директор департаменту Рахункової палати з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Георгій Самусь, передає «РБК-Україна».

«Неефективно та з порушенням законодавства використано кошти держбюджету, спрямовані на розвиток регіонів у сумі близько 700 млн. грн.», - сказав Г.Самусь, додавши при цьому, що Рахункова палата надала учасникам засідання результати перевірки, проведеної за 2010 - поточний період 2011р.
«Результати... підтверджують, що система управління коштами держбюджету, які виділяються щороку на розвиток регіонів суперечлива і малорезультативна... Хоча в минулому році обсяги субвенції, порівняно з попереднім бюджетним періодом, зросли більш ніж у 10 разів, змушений констатувати, що суттєвих змін у розвиток регіонів не відбулося. Перешкодила цьому недосконалість діючого механізму формування та розподілу міжбюджетних трансфертів та відсутність цілеспрямованої роботи центральних і місцевих органів виконавчої влади щодо визначення пріоритетів фінансування», - підкреслив Г.Самусь.
Він також зазначив, що існуючий механізм надання субвенцій для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку регіону у звітному періоді не забезпечував прогнозованості фінансування відповідних витрат. За словами Г.Самуся, ці субвенції переважно розподілялися і перерозподілялися між місцевими бюджетами незаконно за рішенням уряду «при цьому до планових показників в 2010 р. вносилися численні зміни щодо їх кількості, обсягів та списку заходів. Відповідно перерахування коштів відкладалося».

 
Коментарі (0)