ГоловнаКоментаріМодернізація тепломереж дозволить забути про відключення гарячої води

Модернізація тепломереж дозволить забути про відключення гарячої води

Основною причиною масових аварій трубопроводів, через які кияни часто залишаються без гарячої води і тепла-корозія і фізичне зношення трубопроводів. Так само причиною корозії металу теплових мереж є незадовільна якість будівельних конструкцій (каналів, камер тощо), в результаті чого волога може по

Основною причиною масових аварій трубопроводів, через які кияни часто залишаються без гарячої води і тепла-корозія і фізичне зношення трубопроводів. Так само причиною корозії металу теплових мереж є незадовільна якість будівельних конструкцій (каналів, камер тощо), в результаті чого волога може потрапляти на трубопроводи та інше обладнання».

Депутат Київради резюмувала, що в цілому модернізація тепломереж дозволить забути киянам таке щорічне випробування, як «планове відключення гарячого водопостачання», тому що нові пластикові трубопроводи мають термін експлуатації близько 50 років.

Програма буде реалізовуватися поетапно з 2011 р. по 2015 р. У цей період буде повністю відновлено гаряче водопостачання у більш ніж 7 000 київських багатоквартирних будинках, замінено близько 1700 теплообмінників і 2 500 циркуляційних насосів по місту. Проте Олена Овраменко підкреслила, що саме зношені труби з бітум-перлітової ізоляцією, яку активно використовували на будівельних майданчиках у 80-ті роки минулого століття як економ-варіант, несуть найбільшу небезпеку і вимагають першочергових робіт із заміни. Саме вони є причиною почастішання випадків провалів ґрунту в різних районах Києва.

Прес-служба депутата Київради Є.В. Овраменко

 
Коментарі (0)