ГоловнаНовини ЖКГТранспортМіську електричку Київ отримає у вересні

Міську електричку Київ отримає у вересні

«Наземне метро», як називають міську електричку в Києві, запустять у вересні. Усього станцій буде 12 - «Петрівка», «Сирець», «Рубежівська», «Борщагівка», «Київ-Волинський», «Кардачі», «Вокзальна», «

«Наземне метро», як називають міську електричку в Києві, запустять у вересні. Усього станцій буде 12 - «Петрівка», «Сирець», «Рубежівська», «Борщагівка», «Київ-Волинський», «Кардачі», «Вокзальна», «Видубичі», «Лівий берег», «Дарниця», «Лівобережна», «Троєщина ». А наступного року відкриють ще 7.

Це дасть можливість зі спальних районів без додаткових пересадок доїхати до метро «Вокзальна», «Видубичі», «Лівобережна», «Петрівка», «Сирець», «Берестейська». На «Лівобережній» буде великий вузол для пересадки. А на «Сирці» обладнають навіси від дощу і платформу на рівні з вагоном.

У «Київпастрансі» планують підвести до електрички міський наземний транспорт. Зокрема, до «Київ-Волинського» продовжать тролейбус № 27. Планується, що інтервал руху електрички становитиме 12-15 хвилин. А загальний час у дорозі по колу – близько години. Зараз, нагадаємо, діють тільки дві станції цієї системи - «Петрівка» і «Троєщина», які відкрили у вересні 2009 року.

Джерело – газета «Сегодня» 

 
Коментарі (0)