ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаНа Чернігівщині будують нові школи – замість дореволюційних

На Чернігівщині будують нові школи – замість дореволюційних

У Чернігівській області у 2012 році буде введено в дію 6 об'єктів освітньої галузі, будівництво або реконструкція яких розпочата цього року, зазначив голова облдержадміністрації Володимир Хоменко. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Чернігівської ОДА. Серед таких об'є

У Чернігівській області у 2012 році буде введено в дію 6 об'єктів освітньої галузі, будівництво або реконструкція яких розпочата цього року, зазначив голова облдержадміністрації Володимир Хоменко.

Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Чернігівської ОДА.

Серед таких об'єктів - і будівництво нового приміщення Григорівської загальноосвітньої школи. На сьогодні в ній навчається 114 дітей. Будівля складається з п'яти учбових одноповерхових корпусів, чотири з яких побудовані ще на початку минулого століття, тому питання будівництва нового приміщення наразі стоїть дуже гостро. Для цього вже виготовлена проектно-кошторисна документація, яка у листопаді 2009 року пройшла державну експертизу. Загальна вартість будівництва становить 17 млн. грн.

Як зазначив В.Хоменко, цей об'єкт потребує пильної уваги і допомоги держави. За його словами, будівництво розпочнеться у цьому році, щоб у наступному діти вже мали змогу навчатися у новому приміщенні.

Також, буде продовжено будівництво Рудьківської ЗОШ Бобровицького району, Машівської ЗОШ Семенівського району. Крім того, заплановано реконструкцію Козилівського ДНЗ Корюківського району та завершення реконструкції Козарської ЗОШ Носівського району, введення в дію приміщення клубу Черешенської загальноосвітньої школи-інтернату та актової зали Івангородської ЗОШ Ічнянського району.

На сьогодні триває будівництво нового сучасного приміщення Седнівського навчально-виховного комплексу Чернігівського району.

Влітку цього року передбачено відкриття дитячого садка в селі Вихвостів Городнянського району.

 
Коментарі (0)