ГоловнаНовини ЖКГНа Дарницькому мосту добудовують один із заїздів

На Дарницькому мосту добудовують один із заїздів

Продовжується будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через річку Дніпро у місті Києві. Станом на сьогодні виконано роботи з облаштування залізничної складової мосту, естакад правобережного і лівобережного підходів та Березняківського шляхопроводу, а також автомобільного проїзду з

Продовжується будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через річку Дніпро у місті Києві. Станом на сьогодні виконано роботи з облаштування залізничної складової мосту, естакад правобережного і лівобережного підходів та Березняківського шляхопроводу, а також автомобільного проїзду з лівого на правий берег та з правого на лівий. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі «Укрзалізниці».

На даний час ведуться роботи з будівництва автомобільного заїзду зі сторони мосту ім. Є.О. Патона. Уже виконано монтаж 1391,9 т металоконструкцій прогонових споруд. На приєднанні до Наддніпрянського шосе виконано бетонування паль підпірних стін і виконується бетонування ростверків.

Нагадуємо, у вересні 2010 року було відкрито рух мостовим переходом для залізничного транспорту, у жовтні - завершено будівництво та прийнято в експлуатацію зупиночний пункт «Лівий берег», у грудні - відкрито автомобільний рух з лівого на правий берег. У березні 2011 року відкрито автомобільний рух з правого берега на лівий із заїздом зі сторони смт. Конча-Заспа.

 
Коментарі (0)