ГоловнаНовини ЖКГНа даху НСК «Олімпійський» повісять 640 «парасольок»

На даху НСК «Олімпійський» повісять 640 «парасольок»

Дах стадіону «Олімпійський», який буде приймати фінальний матч Євро-2012, скоро покриють спеціальною мембраною і підвісять «парасольки», пише г. «Сегодня». «Скоро почнемо встановлювати «парасольки » (підвісні консольні розкоси). Це унікальні елементи даху, які підвісять на вантовій системі даху. В

Дах стадіону «Олімпійський», який буде приймати фінальний матч Євро-2012, скоро покриють спеціальною мембраною і підвісять «парасольки», пише г. «Сегодня».

«Скоро почнемо встановлювати «парасольки » (підвісні консольні розкоси). Це унікальні елементи даху, які підвісять на вантовій системі даху. Вони створять натяг майбутньої мембрани так, що покриття, згідно з проектом, утворить хвилясту форму», - кажуть у службі експлуатації НСК «Олімпійський». Всього будуть вішати 640 таких «парасольок» на 30-метровій висоті. Діаметр одного підвісного розкосу становить 3,5 м, а заввишки - 6 м.

Коли частину «парасольок» встановлять, паралельно почнуть покривати полімерною мембраною. Напівпрозора мембрана зроблена за останніми технологіями. Вона легка, надміцна, вогонь її не бере, і ніякий бруд не затримується. Її абсолютно не потрібно чистити, все буде стікати в водостоки.

Нещодавно, 16 травня, головну спортивну арену країни інспектувала комісія УЄФА. Футбольні чиновники були дуже задоволені темпами будівництва «Олімпійський».

У службі експлуатації НСК запевняють, що стадіон готовий на 86%. Нагадаємо, відкриття його планують до Дня Незалежності (24 серпня).

 
Коментарі (0)