ГоловнаНовини ЖКГНа Дніпропетровщині поменшало «безхатніх» прокурорів

На Дніпропетровщині поменшало «безхатніх» прокурорів

Дніпропетровською обласною владою виділено 9 квартир для працівників прокуратури. Сертифікати на них голова облдержадміністрації Олександр Вілкул вручив новоселам під час розширеного засідання колегії обласної прокуратури, яке пройшло під головуванням заступника Генпрокурора України Анатолія Пришко

Дніпропетровською обласною владою виділено 9 квартир для працівників прокуратури. Сертифікати на них голова облдержадміністрації Олександр Вілкул вручив новоселам під час розширеного засідання колегії обласної прокуратури, яке пройшло під головуванням заступника Генпрокурора України Анатолія Пришко та прокурора області Наталії Марчук.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили прес-службі Дніпропетровської ОДА.

Як зазначається в повідомленні, підтримка діяльності прокуратури передбачена у Регіональній програмі профілактики злочинності. Торік з обласного бюджету на відповідні заходи виділено майже 3 млн грн, у поточному році – вже виділено понад 600 тис. грн. Найближчим часом буде профінансовано ще близько 1 млн грн.

Загалом на нараді було заслухано звіти прокурорів міст, районів, міжрайонних та прирівняних до них прокурорів, начальників самостійних структурних підрозділів прокуратури області. О.Вілкул привітав з призначенням на посаду заступника прокурора області Володимира Петрова та від імені обласної влади висловив подяку всім учасникам колегії за якісну роботу по боротьбі зі злочинністю та корупцією.

Голова ОДА також зазначив, що основна частина порушень у структурі корупційних дій – це махінації у сфері земельних відносин та видача дозвільних документів не в відповідності до чинного законодавства.

 
Коментарі (0)