ГоловнаНовини ЖКГНа Донеччині Президенту доповіли про харчі, дороги та міжнародний аеропорт

На Донеччині Президенту доповіли про харчі, дороги та міжнародний аеропорт

Нова штучна злітно-посадкова смуга у міжнародному аеропорту «Донецьк» готова майже на 90%. Про це донецький міський голова Олександр Лук'янченко доповів учора Президенту України Віктору Януковичу під час його візиту до обласного центру.Відповідну інформацію розмістило офіційне Інтернет-представництв

Нова штучна злітно-посадкова смуга у міжнародному аеропорту «Донецьк» готова майже на 90%. Про це донецький міський голова Олександр Лук'янченко доповів учора Президенту України Віктору Януковичу під час його візиту до обласного центру.

Відповідну інформацію розмістило офіційне Інтернет-представництво Глави держави.

Як наголосив донецький очільник, новостворена злітно-посадкова смуга належить до вищої категорії безпеки. Вона здатна приймати всі типи літаків. Зараз на ній здійснюється монтаж світлосигнального та навігаційного обладнання. Сертифікацію заплановано на травень 2011 року, дата введення в експлуатацію – червень 2011 року.

У ході перебування на Донеччині В.Янукович провів робочу нараду з керівництвом області. Глава держави заслухав доповідь голови Донецької обласної державної адміністрації щодо підсумків проведення весняно-польових робіт та пов'язаних з цим заходів стосовно забезпечення продовольчої безпеки регіону, а також стану дорожнього господарства.

Підсумовуючи почуте, Президент наголосив на необхідності безумовного виконання програми ремонту та будівництва нових автошляхів в області.

 
Коментарі (0)