ГоловнаНовини ЖКГЖитлоНа Київщині подали 370 заявок на компенсації за зруйноване житло

На Київщині подали 370 заявок на компенсації за зруйноване житло

У Київській області в рамках урядової програми єВідновлення вже ухвалено 50 позитивних рішень щодо компенсацій на відбудову приватного житла на загальну суму понад 168 млн грн

 

У Київській області в рамках урядової програми єВідновлення вже ухвалено 50 позитивних рішень щодо компенсацій на відбудову приватного житла на загальну суму понад 168 млн грн.

Як передає Укрінформ, про це під час брифінгу повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, інформує пресслужба КОВА.

Як зауважив очільник КОВА, на Київщині в рамках урядової програми єВідновлення власники зруйнованого житла почали подавати заявки на відбудову будинків на власних земельних ділянках, уже подано понад 370 заяв.

Він нагадав, що ділянка, де буде проводитись відбудова, може бути розташована у будь-якому населеному пункті, крім тимчасово захоплених територій чи зони бойових дій.

Крім того, комісії продовжують опрацьовувати заяви щодо виділення компенсацій на поточні ремонти. «Загалом вже подано понад 14 тис. заявок. Наразі ухвалено майже 9,5 тис. позитивних рішень. Загальна сума понад 1,1 млрд грн», – додав Кравченко.

Ще одним видом компенсації є сертифікати на купівлю житла. За словами начальника КОВА, комісії в громадах отримали на опрацювання 3 тис. заяв. «Вже сформували понад 1 тис. сертифікатів на суму більше ніж 3 млрд грн», – зазначив Кравченко.

Він також наголосив, що КОВА продовжує реалізацію заходів із контролю за відбудовою об’єктів на Київщині. Зокрема, відбулось засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» щодо всіх обʼєктів, які відбудовуються за кошти UNITED24. Це 18 багатоквартирних будинків в Ірпені, Бородянці, Гостомелі, Бузовій, Милі. «Розглянули окремо кожен об’єкт. Почули зауваження правоохоронців, представників ПРООН, які здійснюють технагляд за якістю робіт», - додав Кравченко.

За словами начальника КОВА, на частині об’єктів роботи вже завершуються, незабаром планується вводити низку будинків в експлуатацію. На частині вкотре зафіксували проблеми з якістю робіт. Зокрема, проблеми залишаються з ремонтом багатоквартирного будинку в Милі на вул. Комарова. «Зобов’язали підрядника в терміновому порядку виправити зауваження», – наголосив Кравченко.

 

 

 

 
Коментарі (0)