ГоловнаНовини ЖКГЖитлоНа Кіровоградщині військові отримали понад 4 тис. земельних ділянок

На Кіровоградщині військові отримали понад 4 тис. земельних ділянок

4 тис. 116 земельних ділянок було надано у користування військовим Кіровоградської області.

 

Про це заявили у прес-службі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

«Від часу запровадження ініціативи Урядом на сьогодні у Кіровоградській області учасники АТО вже завершили процес оформлення у власність 4 тис. 116 земельних ділянок. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею 7,6 тис. гектара. Найбільшу кількість земельних ділянок військовим надали у Новомиргородському (619 — площею 1,2 га), Кіровоградському (540 — площею 950 га), Новоукраїнському (245 — площею 472 га), Знам’янському (211 — площею 375 га) районах», - зазначили у прес-службі управління.

Варто також додати, що в цілому  в області учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 7618 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок військові отримають у власність землі загальною площею понад 14026 гектарів.

Найбільшу кількість дозволів на розроблення земельної документації отримали учасники АТО у Кіровоградському (895), Новомиргородському (829), Знам’янському (515), Олександрійському (482) районах Кіровоградщини.

 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...