ГоловнаНовини ЖКГНа «Лісовій» у Києві кипить робота з демонтажу ларьків

На «Лісовій» у Києві кипить робота з демонтажу ларьків

Третього червня тривала робота з демонтажу малих архітектурних форм в біля станції метро «Лісова». Кіоски розбирають силами КП «Київблагоустрій», КП «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» Деснянського району та ТОВ «Форест Груп», інформує «Українська правда». Усього за період з

Третього червня тривала робота з демонтажу малих архітектурних форм в біля станції метро «Лісова». Кіоски розбирають силами КП «Київблагоустрій», КП «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» Деснянського району та ТОВ «Форест Груп», інформує «Українська правда».

Усього за період з 16 травня по 3 червня демонтовано 21 кіоск та торговельний ряд понад 500 кв. м.

Крім того, розпочато демонтаж залізобетонного ряду зі спорудою ветеринарно-санітарної експертизи № 4 загальною площею понад 700 кв. м та рядів із 44 ролетами, звільнення охоронної зони газоходу від трьох кіосків. Власникам всіх МАФів біля метро «Лісова» та «Чернігівська» надані приписи щодо демонтажу кіосків власними силами. Демонтаж вищезазначених об'єктів здійснюється силами власників та балансоутримувачами території по вул. Кіото біля метро «Лісова».

Силами власників також було демонтовано 2 кіоски та 2 купави (кіоски з продажу та приготування курей-гриль), які знаходилися у двадцятиметровій охоронній зоні метрополітену.

 
Коментарі (0)