ГоловнаНовини ЖКГНа підвищення тарифів на ЖКП хочуть накласти черговий мораторій

На підвищення тарифів на ЖКП хочуть накласти черговий мораторій

У Верховній Раді України зареєстрований проект закону про мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення. Ініціатором даного законопроекту № 8518 є народний депутат Наталія Королівська, інформує «Україна Комунальна». Законопроектом пропонується запровадити морато

У Верховній Раді України зареєстрований проект закону про мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення. Ініціатором даного законопроекту № 8518 є народний депутат Наталія Королівська, інформує «Україна Комунальна».

Законопроектом пропонується запровадити мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги без встановлення терміну його дії.

При цьому пропонується надати можливість припинення дії цього мораторію за умов підвищення реальних доходів населення не менш ніж на 30%, встановлення нового порядку розрахунку цін (обчислення тарифів) на житлово-комунальні послуги, його узгодження та попереднього оприлюднення.

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту, реалізація цього проекту закону потребує додаткових фінансових витрат із державного бюджету.

У зв'язку з цим Кабінету міністрів України пропонується при підготовці проектів законів про внесення змін до Державного бюджету України на 2011 рік та про Державний бюджет України на 2012 рік зосередити увагу на підвищенні доходів населення, як першочерговому завданні соціально-економічної та грошово-фінансової політики держави.

 
Коментарі (0)