ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГНа період карантину позбавляти дотацій не будуть

На період карантину позбавляти дотацій не будуть

Кабмін ініціював новий законопроект, згідно з яким одержувачам субсидій пропонується виплатити додаткові 300 гривень

Кабмін ініціював новий законопроект, згідно з яким одержувачам субсидій пропонується виплатити додаткові 300 гривень.

Також в постанові спрощується процес отримання субсидій для тих, хто через введення карантину втратив роботу

Кабмін заборонив позбавляти людей субсидій на період карантинних заходів в Україні. Відповідну постанову прийняли 25 березня, повідомляє "Громадське" з посиланням на слова прем'єр-міністра.

"Текстом постанови також забороняється в період карантину позбавляти громадян житлових субсидій. Голови ОДА з органами місцевого самоврядування повинні забезпечити дотримання цих умов", - прокоментував прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Також в постанові спрощується процес отримання субсидій для тих, хто через введення карантину втратив роботу. Для цього громадяни повинні зареєструватися на сайті Служби зайнятості.

Нагадаємо, Кабмін направив на розгляд парламенту новий законопроект, згідно з яким одержувачам субсидій пропонується віпратіті додаткові 300 гривень. Це зроблять шляхом збільшення на 50% соціальних нормативів користування електроенергією, природним газом для приготування їжі, підігріву води, користування холодною і гарячою водою.

Раніше повідомлялося про те, що Нацбанк скасував штрафи за кредитами і комунальним платежам.

В умовах карантину та наслідків для економіки України, Нацбанк обіцяв банкам "кредитні канікули". Також 10 найбільших банків України отримали від НБУ 17 мільярдів гривень в порядку рефінансування.

 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
25 Березня 2020 p. 21:15
Субсидії відмінили ще два роки тому. ---------------------- Якщо немає одержувачів субсидій, кому будуть виплачувати 300 грн.?