ГоловнаНовини ЖКГНа пілоні Московського мосту у Києві реконструювали герб

На пілоні Московського мосту у Києві реконструювали герб

На виконання доручення голови КМДА Олександра Попова підприємством «Київавтошляхміст», підрядною організацією ТОВ НВФ «Енерготех» та за консультативної допомоги фахівців Інституту хімії поверхні НАН України проведено реконструкцію герба, розташованого на пілоні Московського мосту через річку Дніпро.

На виконання доручення голови КМДА Олександра Попова підприємством «Київавтошляхміст», підрядною організацією ТОВ НВФ «Енерготех» та за консультативної допомоги фахівців Інституту хімії поверхні НАН України проведено реконструкцію герба, розташованого на пілоні Московського мосту через річку Дніпро. Про це повідомили прес-службі КМДА у комунальній корпорації «Київавтодор».

Вказані конструкції знаходилися в аварійному стані внаслідок значних корозійних та механічних ушкоджень металоконструкцій герба, змонтованих ще у 1976 році.

Протягом березня-травня 2011 року виконано ремонтні роботи без демонтажу конструкцій. Так, фахівці закріпили і відновили існуючі та змонтували нові додаткові конструкції кріплення герба; нанесли та зафіксували фрагменти мідної жерсті для закриття корозійних отворів. Також спеціалісти очистили мідну поверхню герба методами механічного та хімічного шліфування і нанесли на неї 3-ри шари захисних атмосферостійких систем лакофарбових матеріалів.

 
Коментарі (0)