ГоловнаНовини ЖКГНа ринку «Лісовий» у Києві знову зносять кіоски

На ринку «Лісовий» у Києві знову зносять кіоски

За її словами, на ринок приїхали 2 крани, які взялися зривати дахи кіосків.Водночас голова вільної профспілки підприємців Валентина Кородка заявила, що директор ринку «продав підприємців і намагається власними силами демонтувати кіоски, бо йому вже пообіцяли гарне місце».«Крани, які приїхали на ри

За її словами, на ринок приїхали 2 крани, які взялися зривати дахи кіосків.

Водночас голова вільної профспілки підприємців Валентина Кородка заявила, що директор ринку «продав підприємців і намагається власними силами демонтувати кіоски, бо йому вже пообіцяли гарне місце».

«Крани, які приїхали на ринок, вже поїхали. Вони побоялися працювати кранами. Натомість директор найняв близько 10 людей. Хто вони і звідки - не кажуть. Але сидять біля кіосків і чогось чекають», - сказала Кородка.

Натомість директор ринку Олег Юськов каже, що комунальників на ринку немає, а кіоски зносять за приписом прокуратора і власними силами.

«Я вважаю, що кіоски наші законні, але, на думку прокурора, ці 18-20 ларьків незаконні. Є припис, тому ми вирішили прибрати кіоски, а людям надамо інші міcця на ринок», - сказав він.

Однак, за словами Короткої, «пообіцяти і дати - зовсім різні речі».

«Ці кіоски, які хочуть зносити, підприємці будували власним коштом, на що витратили по 5 тисяч доларів, також заплатили оренду до кінця місяця. Заплачених коштів їм ніхто вже не поверне. А пропонують людям справжні курники 2 на 2 метри, без жодних умов. Тому ми будемо протистояти знесенню кіосків», - наголосила голова вільної профспілки підприємців.

 
Коментарі (0)