ГоловнаНовини ЖКГНа Рівненщині пройшли громадські слухання щодо добудови Хмельницької АЕС

На Рівненщині пройшли громадські слухання щодо добудови Хмельницької АЕС

Дія ще двох енергоблоків Хмельницької АЕС не вплине негативно на стан довколишнього природного середовища. Такий висновок Харківського інституту УкрНДЕП математичного моделювання процесів оприлюднено у місті Острог на Рівненщині перед учасниками громадських слухань щодо спорудження 3-го і 4-го енерг

Дія ще двох енергоблоків Хмельницької АЕС не вплине негативно на стан довколишнього природного середовища. Такий висновок Харківського інституту УкрНДЕП математичного моделювання процесів оприлюднено у місті Острог на Рівненщині перед учасниками громадських слухань щодо спорудження 3-го і 4-го енергоблоків станції.

За даними прес-служби ХАЕС, тут виступили керівники підрозділів атомного об'єкта, котрі відповідають за стан ядерної та радіаційної безпеки, а також фахівці Державного науково-інженерного центру систем контролю й аварійного реагування України.

Під час таких консультацій йшлося, зокрема, про зусилля колективу станції, спрямовані на підвищення надійності енергоблоків, безпечне зберігання та транспортування свіжого і відпрацьованого ядерного палива, радіоактивних відходів. Розглядали і стан готовності оперативного ліцензованого персоналу вживати захисні заходи у нештатних складних ситуаціях.

У тридцятикілометровій зоні Хмельницької АЕС такі зустрічі пройдуть у кожному населеному пункті.

Джерело - Укрінформ

 
Коментарі (0)