ГоловнаКоментаріНа станції Київ-Пасажирський не знайдете жодного перекупника

На станції Київ-Пасажирський не знайдете жодного перекупника

- На сьогодні організовано центральну інспекцію контролю у кількості 15 осіб, замість тієї, в яку входили фахівці з КРУ і яка налічувала людей у 5 разів більше.Саме центральна інспекція сьогодні забезпечує якісні перевірки в поїздах і на вокзалах, працюючи, на мій погляд, досить продуктивно. Для п

- На сьогодні організовано центральну інспекцію контролю у кількості 15 осіб, замість тієї, в яку входили фахівці з КРУ і яка налічувала людей у 5 разів більше.

Саме центральна інспекція сьогодні забезпечує якісні перевірки в поїздах і на вокзалах, працюючи, на мій погляд, досить продуктивно. Для прикладу, якщо комісія КРУ знаходила 10-20 порушень, то сьогодні ми виявляємо масові перевезення нашими бригадами безквиткових пасажирів. Рівень правопорушень – неприємний факт, однак тішить те, що ми почали їх виявляти і зможемо запобігти у подальшому.

Я можу з упевненістю заявити, що, наприклад, на сьогоднішній день на вокзалі станції Київ-Пасажирський ви не знайдете жодного перекупника квитків. Наразі проводиться активна робота спільно з управлінням внутрішніх справ. І сьогодні територіально ми здійснюємо перевірки, працює спеціальна група з метою недопущення будь-яких можливостей для перекупників. Звичайно, мають місце інші способи спекуляцій, наприклад, за допомогою замовлень квитків через Інтернет. Потім їх збувають на ринках, автовокзалах. Ми, на жаль, від цього не застраховані. На це є правоохоронні органи.

Я можу відверто сказати, якщо ми бачимо найменше порушення технології продажу квитків ми вживаємо заходів. Так, 2 місяці тому на станції Київ-Пасажирський за ці порушення були звільнені 2 білетних касири. По вокзалу Одеса-Головна теж довелося здійснити ротацію кадрів з тих самих причин.

 
Коментарі (0)