ГоловнаНовини ЖКГНа українське ЖКГ чекає «п'ятирічка» вартістю у 30 млрд грн – Азаров

На українське ЖКГ чекає «п'ятирічка» вартістю у 30 млрд грн – Азаров

Наступного року з Державного бюджету буде виділено 5 млрд грн на розвиток житлово-комунального господарства. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на брифінгу в Луганській області, інформує прес-служба Уряду.«Ми виділимо приблизно 5 млрд грн на розвиток житлово-комунального господарств

Наступного року з Державного бюджету буде виділено 5 млрд грн на розвиток житлово-комунального господарства. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на брифінгу в Луганській області, інформує прес-служба Уряду.

«Ми виділимо приблизно 5 млрд грн на розвиток житлово-комунального господарства. Також ми зробимо комплексну програму, розраховану на 5 років, у рамках якої будуть виділені значні фінансові ресурси для того, щоб привести наше житлово-комунальне господарство у нормальний стан», - наголосив прем'єр. Він підкреслив, що на цю програму протягом п'яти років буде виділено близько 30 млрд грн.

Водночас Прем'єр-міністр зазначив, що найближчими роками буде реалізовано програму із забезпечення всіх регіонів України якісною питною водою.

«Завдання забезпечити наших людей якісною питною водою буде вирішено в найближчому майбутньому, оскільки від якості питної води напряму залежить здоров'я наших людей», - зауважив Азаров.

Він також підкреслив, що Уряд у першу чергу допомагатиме тим регіонам, які використовуватимуть власні ресурси, залучатимуть інвесторів для реалізації програми із забезпечення населення питною водою. «Ми допомагатимемо перш за все тим, хто використовуватиме власні ресурси, знаходитиме ці ресурси, залучатиме інвесторів. Таким керівникам областей ми будемо допомагати, а з тих, хто цього не робитиме, звичайно, ми спитаємо», - зазначив Прем'єр-міністр.

Глава Уряду підкреслив, що, на жаль, багато населених пунктів не мають очисних споруд і свої стічні води зливають у водойми: «Це просто ганьба, що у 21 столітті у нас багато є населених пунктів, які неочищені води просто зливають у ріки. Не годиться так робити, бо від цього залежить здоров'я наших людей».

 
Коментарі (0)