ГоловнаНовини ЖКГНа Харківщині у покрівлю Палацу культури «вколотять» 267 тис. бюджетних гривень

На Харківщині у покрівлю Палацу культури «вколотять» 267 тис. бюджетних гривень

У ході робочої поїздки до м. Первомайський заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін відвідав Первомайський міський будинок культури ПК «Хімік», перевірив технічний стан будівлі та хід проведення ремонтних робіт приміщень, куди заплановано переведення музичного відділення Первома

У ході робочої поїздки до м. Первомайський заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін відвідав Первомайський міський будинок культури ПК «Хімік», перевірив технічний стан будівлі та хід проведення ремонтних робіт приміщень, куди заплановано переведення музичного відділення Первомайської дитячої школи мистецтв.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ХОДА.

Як зазначено в повідомленні, за рахунок субвенцій на соціально-економічний розвиток регіону з Державного бюджету передбачено коштів у сумі 267 тис. грн на реконструкцію покрівлі ПК «Хімік». За результатами огляду заступник губернатора доручив міському голові м. Первомайський тримати на особистому контролі виконання робіт.

Є.Савін також дав доручення перевірити рівень випромінювання від телефонної вишки та поінформувати батьківський комітет.

 
Коментарі (0)