ГоловнаНовини ЖКГНа Хмельниччині відремонтували водогін, школу та відкрили ФАП

На Хмельниччині відремонтували водогін, школу та відкрили ФАП

Сьогодні у Старокостянтинівському районі відбулось відкриття реконструйованих об'єктів в селах Старий Остропіль та Ладиги, інформує прес-служба Хмельницької ОДА.Ще на початку року, визначаючи пріоритетні напрямки роботи районної державної адміністрації на 2011 рік окремими пунктами було виділено: ре

Сьогодні у Старокостянтинівському районі відбулось відкриття реконструйованих об'єктів в селах Старий Остропіль та Ладиги, інформує прес-служба Хмельницької ОДА.

Ще на початку року, визначаючи пріоритетні напрямки роботи районної державної адміністрації на 2011 рік окремими пунктами було виділено: реконструкція системи водопостачання в с. Старий Остропіль, заміна вікон в Староостропільському НВО та завершення капітального ремонту ФАПу в с. Ладиги.

З нагоди введення в дію реконструйованих об'єктів відбулись урочисті заходи, в яких взяв участь голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот, голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко та голова районної ради Іван Овчар.

Хочеться підкреслити, що для мешканців села Старий Остропіль уже багато років гострою та болючою є проблема забезпечення водою. Специфіка природного ландшафту даної місцевості полягає в тому, що під населеним пунктом пласт кам'яної гранітної породи сягає 30 метрів, люди не мають можливості копати криниці та користуватися альтернативним джерелом водопостачання. Водогін, який збудований, ще у 1960-х роках, вийшов з ладу. Тому, враховуючи важливість вирішення проблеми забезпечення мешканців громади якісною питною водою, це питання у 2010 році взято на контроль районної державної адміністрації. У цілому проект реконструкції передбачає фінансування в розмірі 768 тис. грн. На сьогодні завершено реконструкцію першої черги водогону та освоєно 287 тис. грн.

На території Староостропільської сільської ради діє навчально-виховне об'єднання: школа-гімназія та дитячий дошкільний заклад. У школі навчається 320 учнів. З 2000 року школа входить до реєстру пілотних шкіл України, є одним із інноваційних закладів району та області. У поточному році на покращення її матеріально-технічної бази було використано 420 тис. грн., в тому числі 299,8 тис. грн. з обласного бюджету на заміну вікон. На сьогоднішній день у школі замінили 178 вікон. Директор закладу Ольга Лавріна висловила щиру подяку керівництву області за увагу до розвитку навчального закладу та сприяння у виділенні коштів.

Також сьогодні урочисто перерізано стрічку біля капітально відремонтованого ФАПу в с. Ладиги. На роботи з реконструкції даного закладу витрачено близько 170 тис. грн. з бюджетів усіх рівнів. Це заклад сучасного зразка, з усім необхідним для надання якісної медичної допомоги.

 
Коментарі (0)