ГоловнаНовини ЖКГНа Хрещатику з'явився «англомовний» світлофор

На Хрещатику з'явився «англомовний» світлофор

У столиці на Т-подібному перехресті вулиць Прорізна і Хрещатик встановили світлофор зі звуковим супроводженням. Українською і англійською мовами він «каже» пішоходам, коли можна переходити дорогу, і сигналом попереджує, коли проїжджу частину необхідно швидко залишити. Про це ІА «Україна Комунальна»

У столиці на Т-подібному перехресті вулиць Прорізна і Хрещатик встановили світлофор зі звуковим супроводженням. Українською і англійською мовами він «каже» пішоходам, коли можна переходити дорогу, і сигналом попереджує, коли проїжджу частину необхідно швидко залишити.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Інформаційного центру «Україна-2012».

Як повідомляло раніше ІА «Україна Комунальна»,  КП «Київдорсервіс» визначило 28 першочергових світлофорних об'єктів, де будуть встановлені звукові пристрої для безпечного переходу людей з проблемами зору.

«Це черговий крок міської влади в реалізації соціальної програми безбар'єрного середовища для жителів столиці. В той же час, це один з етапів підготовки інфраструктури Києва для гостей чемпіонату Євро-2012», - прокоментував встановлену новинку мер столиці Олександр Попов.

 
Коментарі (0)